Lillestrøm Starfighters

Organisasjon

Organisasjon
Styret består av følgende: 

Styrets leder: Beate Røyset Stensbye - mobil 450 33 986 - beate@lafk.no

Styremedlemmer:

Kjersti W. Sørensen (nestleder, økonomi) - mobil 994 58 362 - kjersti@lafk.no

Flemming L. Petersen (bane- og politiattestansvarlig) - flemming@lafk.no

Patrick Hamnøy (sportslig ansvarlig) - mobil 930 61 645 - patrick@lafk.no

Robert Schumacher (dommerkontakt) - robert@lafk.no

Varamedlemmer:

Rune Nilsen (banekomiteen) - rune@lafk.no

Victoria Kristoffersen (ungdomskontakt) - victoria@lafk.no

Lagleder Senior

Garry Fraser - garry@lafk.no

Lagleder U15

Roar Wangen

Utstyrskomite

Gunnar Feragen

Truls Stensbye

Tobias Brodahl

utstyr@lafk.no

 

 

 

Revisorer

Lars Tore Fredriksen

Fredrik Winsnes

 

 

LILLESTRØM
AMERIKANSKE FOTBALLKLUBB


POSTBOKS 147
2011 STRØMMEN

 

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift