Patrick 2020-02-08 17:33:20

Etter avholdt årsmøte 6.februar 2020 er styret og utvalg som følger under. Alle medlemmer kan kontaktes pr epost eller pr telefon ved spørsmål. 

STYRET LAFK 

Leder: Beate Stensbye, beate@lafk.no, mob 45033986

Nestleder/ økonomiansvarlig: Kjersti W. Sørensen, kjersti@lafk.no, mob 99458362 

Styremedlem/ sportslig: Patrick D. Hamnøy, patrick@lafk.no, mob 93061645

Styremedlem/ dugnad: Garry Fraser, garry@lafk.no, mob 45298404

Styremedlem/ dommere: Patrik Karlsson, karlsson@lafk.no, mob 40644331

Styremedlem: Knut Elden, knut@lafk.no

Varamedlem/ bane: Flemming Lund Petersen, flemming@lafk.no, mob 45420842

Varamedlem/ media: Markus Sletbak, markus@lafk.no, mob 95072536

 

UTVALG

Utstyrsutvalget: utstyr@lafk.no Håndterer alle spørsmål rundt spillerutstyr og treningsutstyr 

Gunnar Feragen (klubb), gunnar@lafk.no

Truls Stensbye (klubb), truls@lafk.no

Thomas Melbøe (senior), thomas@lafk.no

Tobias Brodahl (junior)

 

LB_Logo.jpg

Sponsorer

Sponsorer

Kalender

August
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456